Модні зачіски середньої довжини на осінь і зиму 2020

Середня довжина воолосся ось уже кілька сезонів є найбільш універсальною і неймовірно привабливою. З нею можна легко створювати різноманітні образи і змінювати їх залежно від обставини. Головна перевага – вона підходить абсолютно до будь-якого типу волосся, обличчя, фігури і з нею образ стає більш привабливим і легким.

Трендові асиметричні стрижки на середню довжину

Асиметрія стає все більш популярною з кожним роком,адже раніше майстри виконували такі стрижки тільки на конкурсах. Тепер же жінки з радістю приміряють їх на себе і виглядають такі варіанти зачісок неймовірно привабливо. До того ж вони просто неймовірно поєднуються з яскравими відтінками волосся, що дає можливість експериментувати з образами і спробувати щось нове.

асиметрична стрижка асиметричні стрижки

Середні стрижки з кучерями

З кожним сезоном кучері набувають все більшої популярності. Тільки стилісти пропонують випробувати нові та оригінальні укладання, які дозволять отримати більш оригінальний образ. Стилісти запевняють, що з кучерями ви отримаєте більш відкрите і візуально видовжене обличчя. Дуже актуальними є варіанти з ефектом «пляжного» волосся, яке легко отримати за допомогою правильного укладання.

стрижка з кучерями стрижки з кучерями

Каре на середню довжину

Каре – класика, яка ніколи не виходить з моди. Виконується вона в абсолютно різних варіантах і таким чином стає все більш популярною. До того ж в цьому сезоні найпривабливішим варіантом вважається подовжене каре, яке відкриває перед своєю володаркою більше можливостей і робить її набагато миловиднішою.

каре на середднє волосся каре на середню довжину

Драбинка і каскад на середню довжину

Не просто так кажуть, що все нове – добре забуте старе, ось і в світ перукарського мистецтва повертаються стрижки з 70-х, а саме драбинка і каскад. Тоді вони перебували на піку популярності і в цьому році знову привертають до себе увагу. Вони додають волоссю ефект легкості і чарівно виглядають з повсякденними образами. Дуже гарні вони для дівчат з округлою формою обличчя, так як роблять його візуально більш витягнутим.

драбинка

каскад

Боб на середню довжину

Понад п’ять років ця стрижка займає по праву передові позиції і цей сезон не стане винятком. Найпривабливішими варіантами будуть стрижки з плавними ступінчастими переходами і круглий варіант. Особливо ефектно виглядає боб з різними техніками фарбування, що надає йому особливого шарму і дозволяє поекспериментувати.

боб на середню довжину боб

Кожна зі стрижок по-своєму неймовірна і тому потрапила в топ найпривабливіших трендових варіацій на середню довжину і яку б ви не вибрали, вам вдасться змінитися і отримати неймовірно стильну і ефектну стрижку, з якою ви будете виглядати на всі сто.

кучеряве волосся каре

Читайте також: Модні стрижки 2020 року, які не вимагають укладання


Не пропустіть