Модні варіанти манікюру в коричневих відтінках 2022

Цього року найтрендовішими будуть кавові тони. На відміну від нюдової палітри, цей варіант більш яскравий, насичений і справді універсальний. Він підходить не тільки для буденних та ділових образів, але й збагатить вечірній чи святковий лук. Його можна варіювати цікавим дизайном на свій смак.

Як уже говорилося вище, коричневий манікюр – універсальний і підходить будь-якій молодій жінці. Завдяки різноманітності відтінків, які можна обрати до свого кольору шкіри. Наприклад, колір – кава з молоком, ідеально підходить як для буденного манікюру так і для робочих буднів. Він нейтральний, добре поєднується з різними кольорами і малюнками.

Середній за насиченістю відтінок – капучино. Його часто вибирають собі жінки з теплим кольоротипом. Нерідко в їх гардеробній переважають саме теплі відтінки і це поєднання з дизайном нігтів виглядає бездоганно.

Любителькам більш насичених кольорів на нігті радимо придивитися до відтінку природного зерна. Він бездонний, досить насичений але, при цьому, не дуже похмурий. За рахунок цього манікюр щоразу стане доречним, незалежно від вибраного іміджу.

Як видно, лише трьох основних груп кольорів достатньо для того, щоб мати можливість проводити експеримент із дизайном нігтів. Ще варто зазначити, що кавові відтінки можна поєднувати і з іншими тонами. Наприклад, чорний і білий – це традиційне поєднання. Такий манікюр – це беззбитковий варіант для будь-якої жінки.

Більш сміливим дівчатам припадуть до душі яскраві, незвичайні поєднання. Коричневий відтінок можна поєднувати з рожевим, зеленим, помаранчевим, блакитним, фуксією і багатьма іншими.

Незалежно від пори року та одягу, монохромний манікюр у кавовому кольорі стане стильним доповненням вигляду. Він додає ноттку ніжності та романтичності.

Читайте також: Анімалістичний принт у манікюрі: трендові варіанти дизайну 2022


Не пропустіть