Модні та цікаві ідеї для зимового манікюру 2022

Вже в листопаді жінки часто роблять блискучий манікюр, в грудні — червоний лак змінює гліттер, але в січні та лютому робити те саме на нігтях дуже нудно. Ми вирішили зібрати 8 модних нейл-арт-ідей, які не виглядають пересічно.

Металева фольга

Однотонний металевий манікюр виглядає нецікаво, тому краще покрий нігті напівпрозорим бежевим лаком, а поверх зроби принт з фольги – чим неохайніше, тим модніше. І не хвилюйтеся, якщо нейл-арт вийде різним — це така задумка.

Мармур

Іноді взимку хочеться зробити похмурі нігті на кшталт 2007-го (привіт, емо!) — розуміємо. Якщо до такого темного відтінку ви не зовсім готові, попросіть майстра розбавити його білим лаком і отримаєте модний мармуровий принт.

Крапки

На манікюр ніколи не вистачає часу? Ми знайшли експрес-дизайн, котрий сподобається всім: звичайні цятки на світло-бежевій основі. Причому колір можна вибрати будь-який, виглядає завжди дуже класно.

Іній

Цей дизайн нігтів нам нагадує картини імпресіоністів та малюнки на склі одночасно. Виглядає дуже ніжно і не привертає до себе багато уваги, тому можна сміливо ходити з таким на роботу.

Зірки

Ще один простий манікюр, який не вимагає багато часу, — потрібно тільки наклеїти голографічні зірки на заздалегідь підготовлене напівпрозоре тло. Поверх не забудь нанести топове покриття, щоб блискітки не чіплялися за одяг.

Мінімалізм

Помітили тренд у закордонних майстрів на такий мінімалістичний нейл-арт. Для того, щоб повторити його вдома, знадобиться тонка кисть з художнього магазину та терпіння. У салоні його зазвичай роблять аерографом, щоб лінії точно були рівними і однаковими.

“Оселедець під шубою”

Назвали ми цей дизайн так невипадково: жінка, яка робила манікюр, надихалася саме цим знаменитим салатом. Якщо вас бентежать крапки, можете зробити на нігтях омбре, що переходить із фіолетового у фуксію, дуже по-новорічному.

Голографік

Якщо без гліттеру все ж таки ніяк і душа вимагає сяйва, нанесіть на нігті голографічний лак, який змінює відтінок під різними кутами. Для повного відчуття свята доповніть дизайн маленькими зірками.

Читайте також: Модні відтінки в манікюрі на зиму 2021-2022


Не пропустіть