Модні стрижки з чубчиком для жінок після 50 років: найкрасивіші ідеї

Після 50 років проблематично підібрати імідж, який буде не тільки стильним, але й комфортним. Волосся до цього віку стає ламким, крихким, тому жінки часто вибирають короткі стрижки. Але вони не можуть відмовитися від своєї привабливості навіть в 50 років. Ідеальним рішенням стане модна стрижка з чубком.

Каскад з чубчиком

Модний каскад користується популярністю вже не один рік. Кожного сезону стилісти знову пропонують жінкам вибрати цю стильну, яскраву і універсальну зачіску. Особливість каскаду в тому, що у нього безліч варіантів, що дає можливість підібрати оптимальний вигляд стрижки під параметри жінки. Після 50 років каскад поверне волоссю колишню силу, об’єм і красу. Якщо додати в стрижку чубок, тоді ви отримаєте не тільки свіжий і молодий зовнішній вигляд, але й родзинку розкоші.

Піксі з чубчиком

Коротка зухвала стрижка закохала в себе модниць різного віку. Жінки після 50 років роблять вибір на користь цієї стрижки за рахунок зручності, привабливого вигляду і мінімального догляду за волоссям. Не забуваємо, що піксі прекрасно виглядає в платиновому відтінку. Лише одну деталь варто додати в піксі – чубок. Він може бути як довгим, коротким, так і рваним або філірованим.

Боб з чубчиком

Для консервативних жінок після 50 років чудовим рішенням стане стильна стрижка боб з чубчиком. У цієї зачіски теж дуже ьагато варіантів виконання але більшою популярністю все одно користується класична стрижка. Боб має чарівну властивість покращувати образ, робить його неймовірно свіжим і жіночним. Укладання стрижки займе зовсім небагато часу і лише в тому випадку, якщо потрібна зачіска на свято. Для повсякденного іміджу боб достатньо трішки підняти біля корінців і красиво вкласти чубок.

Гарсон з чубчиком

Ділові жінки після 50 років віддають перевагу образу, який можна зібрати швидко і легко. Для цих цілей стилісти пропонують вибирати бездоганну стрижку гарсон з чубчиком. Вона трішки строга але це ні краплі не заважає виглядати яскраво і цікаво. При бажанні гарсон можна не вкладати, а залишити в природному вигляді. Дещо недбала зачіска дозволить омолодити образ жінки після 50 років.

Модні стрижки з чубчиком для жінок після 50 років: стильні варіанти:

Модні стрижки з чубчиком дозволяють жінкам після 50 років виглядати молодо. Якщо вибрати правильну стрижку, можна вирішити багато проблем, які пов’язані з укладанням, омолодженням і стильним образом.

Читайте також: Трендові стрижки на осінь 2021 для жінок після 40


Не пропустіть