Модні стрижки, які роблять обличчя стрункішим і витонченішим

Успішна стрижка здатна змінити образ загалом, і скоригувати проблемні ділянки обличчя. Що ж, отже, кардинальні заходи щодо зміни зовнішності залишимо на потім! Якщо вам не дають спокою повні щоки, масивні вилиці або підборіддя, просто змініть імідж.

Каскад

Шаровий каскад – універсальна стрижка для тих, хто хоче скоригувати зайві об’єми обличчя. Наприклад, масивні вилиці або важке підборіддя. Пасма, що спадають на обличчя, ненав’язливо прикриватимуть проблемні зони. Плюс з каскадом простіше простого домогтися шикарного прикореневого об’єму – достатньо лише вкласти волосся мусом чи стайлінговою пудрою.

Піксі з асиметрією

Короткі зачіски далеко не завжди підходять жінкам із широкими вилицями — вони відкривають усе те, що так хочеться приховати. Але зухвала (а разом з тим така елегантна) стрижка піксі – зовсім інша річ. Особливо асиметричний її варіант – з глибоким бічним проділом і подовженим чубчиком. Спадаючі на вилиці пасма роблять овал обличчя більш витонченим.

Шеггі

Стрижка шегі відрізняється особливим стилем: легка, шарувата, ніби скуйовджена – цілком підходящий варіант для тих, хто хоче візуально витягнути овал обличчя. Пасма біля обличчя будуть робити вилиці та підборіддя більш витонченими. Власницям масивного чола можна зробити чубок. Головне, щоб він був максимально легким.

Каре з чубчиком-шторкою

Густий рівний чубчик нізащо не впорається з маскуванням масивних вилиць. Основний його недолік — горизонтальна лінія, яка візуально «перерізає» обличчя лише розширюючи його. Але є класна альтернатива – стильний чубчик-шторка . Спробуйте поєднувати його з коротким чи подовженим каре. Спадаючи на вилиці, чубчик-шторка делікатно прикриє широкі вилиці та повні щічки.

Боб із подовженням

Стрижка боб з подовженими передніми пасмами візуально витягує овал обличчя, через що щоки вже не здаються повними. Коротші пасма на потиличній частині голови добре піддаються укладанню і довго тримають прикореневий об’єм. Цей варіант стильного бобу можна зробити коротшим або довшим — все залежить від ваших уподобань та стилю. Не бійтеся експериментувати!

Читайте також: Модні стрижки для жінок старше 30 років на різну довжину волосся 2022


Не пропустіть