Модні стрижки сезону 2021, які обов’язково вам сподобаються

Останнім часом на передові позиції вийшли короткі стрижки, які дозволяють жінкам кардинально змінитися. З ними можна постійно змінювати образ, до того ж вони не вимагають особливих витрат за часом. Давайте розглянемо найцікавіші варіанти, які не залишать вас байдужими.

Ультракороткі стрижки

Неймовірно короткі стрижки піксі і боб виглядають дуже привабливо і підходять для жінок будь-якого віку. Якщо ви вже давно хочете змінити образ – ці варіанти ідеальні для кардинальних змін і шикарно поєднуються з модним фарбуванням.

З поголеними скронями

Ідеальний варіант для жінок, яким хочеться підкреслити свою індивідуальність. Підійде така стрижка далеко не всім, але виглядає вкрай оригінально.

Каре

Класика, яка завжди буде на піку популярності. Який би варіант ви не обрали виглядати він буде дуже привабливо, а головне ця стрижка не вимагає постійних корекцій.

Піксі

Піксі набирає все більше популярності, ідеально виглядає з модним фарбуванням, а найбільше підходить платиновим блондинкам.

Ірокез

Останнім часом стрижка набирає особливої популярності, виглядає дуже стильно і привабливо. Для вечірок такий оригінальний образ буде ідеальним рішенням.

Помпадур

З такою стрижкою будь-яка жінка буде виглядати неймовірно молодо і ефектно. Не важливо скільки вам років, в поєднанні з модним фарбуванням стрижка дозволить вам виглядати як підлітку.

Шапочка

Неймовірно проста і оригінальна, вона давно підкорила серця багатьох дівчат, так що всі, хто за нею скучив, можуть сміливо наважууватися на зміни.

Прямий боб

З цієї стрижкою ви додасте об’єму волоссю і дозволите собі отримати стильний і неймовірно жіночний образ.

Короткий боб

Чимось ця стрижка нагадує каре, але при цьому виглядає більш повітряною і стильною.

Подовжена піксі

На такий варіант варто звернути увагу жінкам, які люблять постійно створювати щось нове їм завжди хочеться виглядати стильно і змінювати образ. Ця стрижка дає волю уяві і можливостям і дозволяє постійно створювати щось нове.

Ось такі ось стрижки в цьому сезоні на піку популярності, залишилося тільки визначитися з вибором і наважитися на кардинальні зміни.

Читайте також: Модне фарбування, яке варто спробувати для розкішного образу


Не пропустіть