Модні стрижки осені 2021: ідеї для створення ідеального образу

Стильна стрижка – це можливість створення ідеального образу. Яке б гарне вбрання не було на вас, якщо стрижка вам не пасує, ви будете виглядати не дуже привабливо. При виборі стрижки необхідно прислухатися до порад стилістів і перукарів.

Цієї осені правити балом буде асиметрія. Її використовуватимуть як в чубчиках, так і в самій стрижці. Особливо стильно виглядають асиметричні стрижки, які поєднуються з виголюванням скронь або потилиці.

Давайте сьогодні розглянемо, які стрижки користуються популярністю цієї осені.

Каре

Такий вид стрижки з її численними варіаціями подобається жінкам будь-якого віку. Незрівнянно виглядає стрижка каре на ніжці з асиметрією. Жінка має можливість продемонструвати витончені вигини відкритої шиї, а короткі пасма на потилиці надають зачісці додаткового об’єму. Асиметрія надає образу витонченого виду.

Піксі

Стрижка Піксі стане безпрограшним варіантом вибору жінок, що віддають перевагу мати стильну і красиву зачіску, не витрачаючи на укладку багато часу.

Шанувальниці креативу можуть за допомогою стайлінгу надати образу скуйовдженості або навпаки, візуально погіршити шевелюру. Різноманітність укладок стрижки піксі допоможе вам вибрати свій образ, який найбільш точно підкреслить вашу індивідуальність.

Гарсон

Жінки, які зупинили свою увагу на стрижці гарсон, будуть виглядати не тільки модно, а й витончено, додавши образу паризького шарму.

Гарсон – унікальна стрижка, яка не має вікових меж. Вона прекрасно виглядає і на молоденьких дівчат, і на дамах у віці. Жінки елегантного віку виглядають з нею значно молодше і свіжіше.

Шеггі

Каскадні стрижки завжди користуються шаленою популярністю. Навмисна недбалість зачіски неймовірно молодить образ, надає йому динамізму і чарівності. Техніка стрижки така, що пасма підстригаються без певної послідовності, а хаотично.

Модні стрижки осені 2021 дозволять жінкам виглядати молодшими і привабливішими без частого відвідування дорогих салонів для укладання волосся.

Дотримуючись деяких простих правил при створенні зачіски, можна виглядати стильно і оригінально. З великої кількості різноманітних варіантів кожна жінка може вибрати свій,  який найбільше відповідає саме їй.

Читайте також: Модні зачіски на волосся середньої довжини


Не пропустіть