Модні стрижки на осінь 2021 для тих, хто не любить довго вкладати волосся

Якщо вам вранці важко вкласти своє волосся, і ви заздрите героїням кіно та серіалів, які прокидаються з ідеальною укладкою, тоді вам безперечно потрібна нова стрижка. Ось кілька варіантів модних зачісок на осінь 2021 за якими легко доглядати.

Feathered ends

Стрижка шарами з філіруванням – тренд цього року. Така зачіска завжди круто виглядає за рахунок об’єму. Навіть якщо волосся раптово стане пухнастим, це буде виглядати органічно.

Боб-каре

Боб – це коротка стрижка, яку легко вкладати. Достатньо розпушити волосся пальцями біля корінців, і ви готові до виходу!

Стрижка lob

Назва “lob” походить від словосполучення “long bob”, яке перекладається з англійської як “довгий боб”. Простіше кажучи, це каре. Для красивого укладання зачіску потрібно лише розчесати. А якщо хочете трішки заморочитись і надати їй текстури, використовуйте трішки сольового спрею на вологе волосся.

Довгі шари

Стрижка з шарами круто виглядає і на довгому волоссі. Вона надасть зачісці невеликого художнього безладу але все одно виглядатиме досить акуратно.

U-cut

При такій стрижці зріз волосся виходить у формі латинської букви U. Таким чином пасма біля обличчя будуть трохи коротшими за волосся на задній частині голови. Ця зачіска добре виглядає на різній довжині волосся: від каре до дуже довгого. Головне — добре розчісуватися і не забувати доглядати за кінчиками.

Піксі

Доглядати за піксі простіше простого! Потрібно тільки розпушити волосся руками і зачіска готова. Та й загалом короткі варіанти стрижок зазвичай не вимагають серйозних укладок.

Шеггі

Мабуть, це наймодніша стрижка сьогодні. Шеггі – дуже універсальна зачіска, яка підійде практично всім, а особливо жінкам з кучерявим волоссям. Для її укладання достатньо розпушити їх від кінців до корнців вологими руками.

Читайте також: Модні тенденції та тренди волосся 2022: сміливі та креативні рішення


Не пропустіть