Модні штани сезону осінь-зима 2020-2021: 7 головних трендів

У тому, що стосується штанів, модні тенденції в останні роки змінюються не дуже стрімко. Як і раніше в тренді широкі штани і завужені донизу моделі. Кюлоти і укорочені брюки теж, схоже, не збираються залишати подіуми і вітрини магазинів, це ж можна сказати про моделі зі шкіри та з тканини в клітинку. Що ж, в наступності тенденцій від сезону до сезону є свої плюси: обзавівшись новими штанами сьогодні, можна розраховувати, що вони залишаться актуальними і через рік.

Але є і дещо нове (воно ж – не дуже добре забуте старе). Наприклад, в моду повернулася середня посадка і спокійні, не дуже широкі і не дуже вузькі моделі комфортного і, що важливо, такого крою, що прикрашає фігуру. Детальніше про головні тренди сезону осінь-зима 2020-2021 в тому, що стосується штанів – в нашому огляді з фото.

Широкі брюки

Широкі по всій довжині моделі – як і раніше в числі головних брючних трендів. Модні широкі штани можуть бути високої або середньої посадки. Довжина можлива різна – класична, трохи укорочена або навпаки.

Завужені знизу штани

Слоучі, банани, джогери і подібні моделі, вільні в стегнах і завужені донизу, теж залишаються в моді. Крій може бути більш незвичайним, з екстремальною різницею в ширині, або досить спокійним, близьким до класики. Другий варіант більш звичний, зате перший, безумовно, не дозволить вам залишитися непоміченою!

Кльош

Кльош – не найпростіший варіант як в плані комбінування, так і в тому, що стосується грамотного підбору з урахуванням особливостей фігури. Але той його різновид, що актуальний цієї осені і взимку, досить спокійний і підходить багатьом. Це не дуже широкий, помірний кльош, що починається трохи вище коліна – такі моделі, як правило, візуально подовжують ноги і додають стрункості.

Кюлоти і укорочені брюки

Ще один тренд, який з нами не перший сезон – укорочені брюки і кюлоти. Тенденції дві: або це штани довжиною 7/8 або 5/6 – різної ширини і крою, або – широкі кюлоти, що закінчуються нижче коліна. До речі, останні чудово виглядають з модними зараз чобітьми-трубами.

Штани по фігурі

Це універсальні, комфортні штани, які відповідають практично всім типам фігур моделі: не занадто широкі, але й не надто вузькі штани простого крою, з середньою або високою посадкою, класичної довжини або трохи укорочені.

Шкіра і екошкіра

З матеріалів найактуальніші як і раніше – шкіра і екошкіра, в першу чергу – чорного кольору. З шкіри шиють кюлоти і слоучі, «труби» і брюки-кльош, модель може бути виконана повністю зі шкіри або в поєднанні з іншими матеріалами, сама шкіра може бути м’якою і тонкою або досить щільною, матовою або з блиском – варіантів безліч.

Штани в клітинку

Найпопулярніший принт для модних брюк осінь-зима 2020-2021 – як і раніше клітинка. Найчастіше дизайнери використовують традиційні візерунки і кольори: моделі з такими малюнками виглядають більш цікаво, ніж однотонні, прекрасно комбінуються і мають всі шанси поповнити список базових речей для гардеробу на ці осінь і зиму.

Читайте також: Наймодніші светри цієї осені: 10 головних трендів


Не пропустіть