Модні ідеї ніжного манікюру, який буде популярним в 2024

Щоб жіночі ручки виглядали максимально доглянутими, необхідно особливу увагу приділяти манікюру, саме від нього залежить 80% успіху. Давайте разом з вами ознайомимося з 10 ідеями манікюру, які зараз популярні в кожному салоні.

Новий 2024 рік відрізнятиметься від усіх попередніх своїми трендами, які максимально наближені до природності та натуральності. Отже, що ми бачимо вже зараз: короткі нігті, мінімум яскравого дизайну, максимум бежевих та нюдових відтінків – все досить лаконічно та просто.

Дизайн “бите скло” в одному тандемі з нюдовим покриттям – шикарне поєднання для справжніх леді.

Ніжні персикові відтінки на коротких нігтях – мінімалістичний манікюр, який вартий вашої уваги. Можете цього року не обтяжувати свій манікюр яскравим та блискучим дизайном, чим все буде простіше, тим краще.

Перлинні нігті – ще один тренд, який не залишить вас байдужим до себе. Досягти бажаного результату на нігтьовій пластині можна за допомогою перламутрового втирання.

Шляхетний та класичний французький манікюр з ніжними блискітками – також знаходиться на піку популярності. Завдяки легкому мерехтінню французький манікюр виглядає святково та виразно, цей варіант чудово підійде для урочистих заходів, а також на щодень.

Все той же нюд і короткі нігті, але завдяки анімалістичному дизайну на одному пальці він різко та кардинально змінюється і стає виразнішим і яскравішим. Підсумок: короткі нюдові нігті + дизайн на одному пальці – трендова комбінація, яка зробить ваші ручки цього року неймовірно привабливими та доглянутими.

Читайте також: Головні тренди в манікюрі на весну 2024


Не пропустіть