Модні ідеї монохромного манікюру 2022

Однотонні нейл-арти зараз на піку популярності. Різноманітність кольорів гель-лаку дозволяє робити привабливі варіанти манікюру, які добре виглядають навіть при однотонному нанесенні.

Монохромний дизайн базується на гармонійному поєднанні основного кольору і множинному поєднанні його півтонів. Він дуже добре вписується в ділові та буденні нейл-арти.

Монохромні відтінки дають можливість зробити велику кількість привабливих та елегантних нейл-артів. При цьому, дизайн може виглядати стримано і ласкаво, насичено і яскраво.

Світлі нейл-арти дуже добре підходять для ділового образу, яскраві тони: лимонний, смарагдовий, гірчичний – впишуться в буденні дні, а для монохромного манікюру, крім пастельної колірної палітри, можна застосувати такі відтінки як матовий зелений, жовтий, оранжевий. Традиційним варіантом дизайну є нейл-арти в рожевих, бордових відтінках.

Пастельні, тілесні, відтінки, що просвічують, дуже добре виглядають в однотонному варіанті і лояльніше відносяться до малозначних дефектів на нігтьовій пластині. Використовуйте для манікюру блідо-рожеві, кремові, бежеві відтінки. Для однотонного манікюру можна застосувати гель-лаки з додаванням шиммеру, глітеру, голографічних частинок, слюди або шматок “рваної” фольги.

Подібний манікюр виділяється монохромним або хамелеоновим ефектом, чудово переливається при сонячному світлі. Гель-лаки зі “спецефектами” виглядають модно і самодостатньо, тому можуть бути використані для монохромних нейл-артів, щоб варіювати монотонний нейл-арт. Ще один варіант для монохромного манікюру – це поєднання матової і глянсової текстури.

Однотонні нейл-арти користуються великою популярністю серед молодих жінок, які бажають мати манікюр, який вдало впишеться у будь-який образ.

Виконавши монохромний дизайн, ви вже не будете дбати про те, як він поєднується з вашим діловим або вечірнім вбранням. Що ж до кольорів, то особливих обмежень тут немає. Вибирайте ті відтінки гель-лаку, які найбільше подобаються і підходять під колір наряду.

На мигдальних і квадратних нігтях чудово виглядають як пастельні, так і чорні відтінки. На коротких нігтях краще дивляться світлі тони але не виключені й варіанти у бордовому, чорному, карому, синьому кольорах.

Читайте також: 9 ідей манікюру, які будуть в тренді навесні 2022


Не пропустіть