Модні ідеї манікюру в рожевих відтінках 2024

Мабуть, складно знайти більш стійку нейл-тенденцію, ніж дизайн нігтів в рожевих тонах, який може бути максимально натуральним і яскравим – все залежить від обраного відтінку рожевого кольору і супутнього дизайну.

Найпопулярнішими відтінками рожевого кольору є:

  • блідо-рожевий «нюд» – найсвітліший відтінок рожевого, що повторює колір шкіри;
  • світло-рожевий (він же ніжно-рожевий або пастельно-рожевий) складається з міксу червоного та білого кольору у пропорції 1:2;
  • пудрово-рожевий тон, припилений, в якому до червоного та білого кольору додається частка чорного;
  • базовий рожевий – класичний рожевий колір (пропорція червоного до білого 1:1);
  • рожево-жовтогарячий або кораловий – мікс червоного, білого і жовтого кольору;
  • лавандово-рожевий відтінок – мікс червоного, білого та синього кольору;
  • темно-рожевий – найтемніший відтінок, наближений до пурпурового.

Крім того, існує багато перехідних відтінків рожевого кольору, що робить цю кольорову гаму настільки привабливою та чарівною.

Дуже цікавим варіантом є манікюр у сіро-рожевій кольоровій гамі з додаванням дзеркального втирання – він одночасно ніжний та ефектний.

Пастельно-рожеві тони, мабуть, можна назвати одними з найпопулярніших в нейл-індустрії, оскільки вони дозволяють створювати дуже жіночні та привабливі варіанти манікюру.

Манікюр у природних відтінках рожевого кольору (колір нюд) можна сміливо віднести до мінімалістичних, що дозволяє жінці будь-якого віку виглядати стильно і доглянуто.

Манікюр у рожевих тонах – це про жіночність та легкість, тому такий нейл-арт часто буває навмисне романтичним і дещо грайливим.

Актуалізація перламутрового дизайну нігтів та дизайну з дзеркальним втиранням показала нам усім, як стильно, але при цьому неймовірно чудово виглядає нейл-арт у рожевій кольоровій гамі.

Рожеві відтінки чудово комбінуються з помаранчевим та персиковим – такий дизайн нігтів можна сміливо назвати по-справжньому яскравим та весняним.

Втім, пастельно-рожеві тони можна поєднувати з будь-якими іншими вибіленими відтінками в одному манікюрі, що надає йому особливого шику та чарівності.

Яскраві рожеві відтінки в тренді останні пару років і варто зізнатися в тому, що вони дуже привабливі як в одязі (взуття, аксесуари), так і в дизайні нігтів.

Для створення неймовірно ефектного, але при цьому ніжного нейл-арту можна поєднати одразу кілька технік нанесення манікюру, кілька рожевих відтінків та текстур (глянець+матовість).

Рожевий колір чудово поєднується з пастельним блакитним і такий дизайн нігтів у весняний сезон досить популярний, особливо в мінімалістичних комбінаціях.

Рожевий колір незмінно асоціюється з ніжними квітами, що розпускаються навесні та влітку, тому нейл-арт у рожевих тонах з додаванням рослинного орнаменту настільки затребуваний кожного теплого сезону.

І, нарешті, варто визнати, що манікюр у рожевих тонах може бути максимально яскравим, ефектним і навіть зухвалим, якщо цього сильно заманеться.

Читайте також: Модні ідеї манікюру в золотому та зеленому відтінках

Не пропустіть