Модні ідеї манікюру на короткі нігті 2021

Якщо ви не любите довгі нігті, ця добірка точно повинна вам сподобатися.

Багатьом жінкам важко уявити себе з довгими нігтями якої-небудь мигдалеподібної форми, тому дуже часто вони обирають форму – м’який квадрат і покривають нігті нюдовими, спокійними відтінками. Якщо ж мова йде про дизайн, часто вибір завжди падає на класичний французький манікюр. Йому багато жінок в буквальному сенсі готові співати оди.

Найголовніше в манікюрі – це його регулярність і акуратність. Не варто забувати про те, що руки – друге обличчя жінки, тому радимо кожні два тижні навідуватися до улюбленого майстра і радувати себе «свіжими» нігтиками і доглянутими ручками.

Коротка форма нігтів хороша і зручна тим, що для неї підходять різні дизайни і колірні рішення. Дуже радує, що зараз на піку популярності тренд на натуральний та лаконічний манікюр. З’явитися на людях з божевільними візерунками на нігтях і якоюсь неймовірною довжиною – поганий смак.

Добре зарекомендували себе дизайни: тонкі лінії і геометрія. Вони підходять будь-якій формі і довжині нігтів. Такий дизайн можна зробити і на роботу в офіс, і на святковий захід.

Для тих, хто любить щось яскравіше та креативніше, можна порадити стемпінг. Дана техніка дозволяє в лічені хвилини перенести на нігтьову пластину будь-який малюнок і не вимагає від майстра навичок художника.

Також на коротких нігтях дуже красиво виглядає втирка, яка представляє собою порошкоподібний пігмент з поліестеру, що нагадує пудру. Вона може мати різні відтінки, імітувати метал і надавати сяйва вашому образу.

Ну і, звичайно, матовий манікюр. У поєднанні з насиченими осінніми кольорами опалого листя і пожовклої трави він виглядає соковито і дуже стильно!

Однотонний манікюр теж круто виглядає на коротких нігтях. Вибирайте будь-які відтінки і кольори, більше того, ви можете навіть комбінувати їх. Зараз модно фарбувати одну руку в один тон, наприклад, в червоний, а іншу, як варіант, – в чорний. Виходить дійсно креативний та цікавий манікюр.

Читайте також: Антитренди манікюру: який дизайн не варто робити восени 2021


Не пропустіть