Модні ідеї для манікюру 2022 від світових nail-блогерів

Якщо ви плануєте оновити дизайн на нігтях, обов’язково подивіться нашу добірку найтрендовіших варіантів. Впевнені, ви знайдете те, що шукаєте!

Хто сказав, що яскраві дизайни у манікюрі підходять лише для теплого сезону? Nail-майстри по всьому світу продовжують знову і знову доводити, що ваші нігті – це не просто частина руки. Це ще одна можливість для самовираження. Ми зібрали для вас круті ідеї nail-арту від популярних блогерів.

Серця

Наймодніший принт – це серце. Можете не чекати 14 лютого, і вже зараз приміряти романтичний варіант. Зробіть акцент на кожному пальці або варіацію французького манікюру з одним пальцем, прикрашеним серцем.

Знаки та мінімалізм

Хочете щось сказати цьому світу? Намалюйте послання на нігтях. А ще ви можете зробити додатковий захист, зобразивши амулет від пристріту. Деякі жінки навіть захисні маски малюють. Хочете веселий дизайн? Смайли прийдуть на допомогу!

Не виходить із моди і мінімалізм. Ніжний фон у натуральних відтінках та легкі акценти створюють стильний манікюр, який чудово впишеться у будь-який образ.

Перли та пастель

Перлини у тренді не тільки в аксесуарах. Вони дісталися nail-арту. Тепер такий манікюр перестав бути прерогативою наречених. Ви можете носити його у повсякденному житті, додаючи будням смак свята.

Пастельна палітра додасть ніжності. Головна тенденція – виділення одного пальця плавною лінією кольору за натуральної бази.

Звісно, ​​зупинити митця у творчому пориві неможливо. Тому різні види розпису завжди присутні у nail-меню. Абстракціонізм, квітковий принт, кручені лінії – вибирайте те, що вам ближче або спробуйте щось абсолютно нове для себе.


Не пропустіть