Модні аксесуари для волосся: 7 ідей, як зробити зачіску цікавішою

Якщо у вас довге або середньої довжини волосся – вітаємо, ви щаслива володарка безлічі цікавих і модних зачісок. Створити їх можна за допомогою аксесуарів – у цій статті ми розповімо, які прикраси для волосся в цьому сезоні найбільш трендові. Додайте в свої образи нотку стилю за допомогою цих нехитрих прикрас.

Невидимки

Шпильки-невидимки – частий “гість” на волоссі сучасних модниць. Якщо хочете зробити акцент, використовуйте шпильки контрастного волоссю кольору, щоб вони дійсно були помітними. З невидимок можна складати геометричні фігури, візерунки або навіть слова. Також можна використовувати невидимки з декором.

невидимки

Лаконічні шпильки

Пам’ятайте минулого літа були неймовірно популярні шпильки, декоровані перлами? Їх носили практично всі. Сьогодні ми від них вже втомилися і перлинні варіанти краще поки відкласти. Однак в цілому шпильки з мінімалістичним дизайном дуже навіть в моді. Зверніть увагу на геометричні форми, кристали, черепаховий візерунок.

лаконічні шпильки

Тканинні гумки

Гумки як в 90-х – хіт цього літа. Несподівано вони знову стали модними, і це чудово, адже такі гумки дуже зручні і можуть додати в образ цікавий акцент. Можна навіть пошити подібні гумки самостійно – великих зусиль це не зажадає, зате у вас буде трендовий аксесуар до кожного конкретного образу.

тканинні гумки

Шпильки-банти

Шпильки з бантом середнього або великого розміру – це тренд для жінок, які в особистому стилі дотримуються романтичного напряму і вінтажу. Безумовно, така прикраса пасує не всім і на деяких може виглядати по-дитячому. Носіть його, якщо ви відчуваєте, що він перегукується з вашим внутрішнім “Я”.

шпильки-банти

Стрічка

Стрічка в волоссі – це більш вільний у плані стилістики аксесуар, він підійде набагато більшій кількості жінок. Стрічкою можна обернути пучок, обв’язати низький хвіст або вплести її в недбалу косу – виглядає дуже стильно і жіночно. До речі, теж не вимагає особливих витрат: стрічку можна брати метрами в магазинах тканин, будь-якого кольору і ширини.

стрічка в волоссі

Обруч

Обручі для волосся – теж досить популярний аксесуар, який з нами вже не перший сезон. Занадто великі моделі все ж віджили своє, вибирайте середні розміри або тонкі. Припустимим є акуратний і лаконічний декор. Слідкуйте за тим, щоб річ не виглядала занадто дешево і просто.

обруч

Хустка

Хустки і шарфики твіллі – неймовірно жіночний і витончений аксесуар, який в буквальному сенсі перетворює зовнішній вигляд. Їх можна носити не тільки на голові, але сьогодні ми говоримо саме про волосся. Так що вплітаємо їх як стрічку в косу, пов’язуємо бантом, обмотуємо ними пучок, носимо як бандану – варіантів безліч.

хустинка


Не пропустіть