Мода для підлітків: сезон весна 2021 – у що одягати?

Весняний сезон готує нові модні тенденції для підліткового одягу. Найголовніше – це яскраві і сміливі кольори та їх креативне поєднання. Саме так підростаюче покоління прагне виразити свою індивідуальність. А нові моделі одягу створюються з урахуванням стилю та зручності.

Тренд сезону – максимальний комфорт

Створюючи одяг, дизайнери акцентують на тому, що дитяча мода весною має відповідати динамічному ритму життя та не обмежувати у рухах. Повсякденний одяг мусить бути універсальним і пасувати для безлічі життєвих ситуацій. Спостерігаючи за особливостями трендових речей, можна помітити, що у моді спортивний стиль, оверсайз, незвичайні кольори і фасони, а також прагнення до багатошаровості в одязі.

На що варто звернути увагу?

Обираючи одяг для підлітка, слід враховувати, що модно весною в 2021 році, це дасть змогу бути в тренді.

  1. Яскраві кольори – неонові речі чи одяг з принтом тай-дай. Такі відтінки найкраще комбінувати з чорним, білим, сірим чи іншим нейтральним кольором.
  2. Оверсайз – стиль, що теж полюбляють підлітки. Це, передусім, модно, а ще таким чином вони намагаються сховати недоліки фігури, яка в такому віці формується.
  3. Багатошаровість одягу – це модна світова тенденція, вона вносить своєрідну оригінальність в образ і є елементом самовираження підлітків. Тому дитячі спортивні костюми, одягнуті під джинсову куртку виглядають достатньо ефектно.
  4. Стилі мілітарі і гранж – мають дещо бунтарський характер, але допомагають дітям підліткового віку виразити свою індивідуальність. Ці стилі вирізняють грубі шви, заплатки, необроблені краї одягу. Кольори переважають чорні, сині, сірі, коричневі чи оливкові.
  5. Взуття – підлітковому одягу притаманний стиль унісекс, тому грубі кросівки чи традиційні кеди, масивні чоботи чи взуття челсі довподоби і дівчатам, і хлопцям.
  6. Аксесуари – обираючи їх, важко вловити смак підлітка. Тому найбільш вдалим варіантом можуть стати яскраві панчохи с молодіжним принтом.
  7. Головні убори – актуальні панами, але не всі готові їх носити, тому слід обирати серед класичних спортивних брендів.
  8. Повсякденний одяг – спортивні костюми для дівчаток підлітків, як і для хлопців передбачає необхідну деталь гардеробу. Серед модних тенденцій на цей зручний вид одягу – цікавий декор та оригінальні принти. А стосовно штанів такого костюму, актуальні різні варіанти: вузькі, широкі, з манжетами чи кльош.

Не пропустіть