Мода 2021 року: 5 антитрендів та чим їх замінити

Звичайно, ми всі намагаємося стежити за модою, але не варто зациклюватися на цьому і потрапляти в пастку тенденцій. Особистий стиль полягає в тому, щоб розуміти які речі подобаються і підходять саме вам. Це неповинно залежати від того актуальні вони, чи ні.

При цьому все ще нормально стежити за дизайнерами і тенденціями, які зараз знаходяться в центрі уваги, і додавати їх в свій гардероб. Які тенденції стануть антитрендами в 2021 році і, які прийдуть їм на заміну? Про це читайте у нашій статті.

Отже, мода 2021 року: п’ять антитрендів та чим їх замінити.

Неактуально: лофери з відкритою п’ятою

Кожен бренд випустив свою версію цього взуттєвого тренда. Хоча вони і були в центрі уваги, ця модель починає втрачати свою актуальність і здається непрактичною.

На заміну: лофери на блочному каблуку

На їхнє місце приходять лофери на блочному каблуку. Естетика виглядає бездоганно, а короткий зручний каблук підходить до будь-якого вбрання і виглядає елегантно.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NOMASEI Paris x Montopoli (@nomasei_official)

Неактуально: мікро-сумки

Більшість жінок вважають, що мікро-сумки це безглузда витрата грошей. Це аксесуар але аж ніяк не практична сумка. Хоча ця тенденція отримала серйозну підтримку з боку дизайнерів, вона втрачає свою актуальність.

На заміну: великі сумки

Можливість носити з собою все необхідне в одній сумці – кращий вибір. Ось чому така тенденція користується попитом. Якщо ви вкладаєте кошти в стильну версію, тоді вона підійде для будь-якого образу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gabriel for Sach (@gabrielforsach)

Неактуально: об’ємні плечі

Стиль 80-х домінував більшу частину 2020 року. Тому речі з об’ємними плечима були дуже популярними. Але ця тенденція себе вже віджила.

На заміну: шкіряні блузки та блейзери

Шкіра штурмом захопила світ моди, і найближчим часом нічого не зміниться. Це прекрасний спосіб отримати розкішний образ не докладаючи великих зусиль.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NNENNA (@nnennaechem)

Неактуально: яскраві сережки

Так, вони виглядають яскраво і барвисто і навіть притягують погляди. Але вони вже втрачають свою актуальність. Є набагато більш сучасні варіанти прикрас, які будуть користуватися попитом.

На заміну: дерев’яні прикраси

Дерев’яні прикраси – це тенденція, яка останнім часом набирає популярності. Від сережок ручної роботи до кольє з дерев’яних намистин – існує безліч творчих варіацій, і всі вони чарівні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SOPHIE MONET (@sophiemonet)

Неактуально: спідниця-сліп з тваринним принтом

Спідниці-сліп з тваринним принтом були дуже популярними, вони в буквальному сенсі захопили Instagram. Це чудовий тренд і, звичайно ж, він не вважається абсолютним антитрендом. Але, тим не менше, прийшов час спробувати щось нове.

На заміну: універсальні штани

Немає нічого кращого, ніж знати, що у вас завжди є речі, які ви можете одягнути і бути готовими до будь-якого випадку. Класика гардеробу, яка завжди добре виглядає і змушує вас відчувати себе комфортно. Так йде справа з парою універсальних брюк, тому це ідеальний вибір на всі часи.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений alyssa coscarelli (@alyssainthecity)

Читайте також: Антитренди зими 2020-2021: яке взуття виходить з моди і чим його замінити


Не пропустіть