Мінімалістичний манікюр: трендові ідеї 2022

Дбаючи про свій зовнішній вигляд, жінки все частіше віддають перевагу стриманості. Це стосується не тільки одягу та аксесуарів, але й дизайну нігтів. Нинішній манікюр втратив екстравагантність, властиву йому ще десяток років тому. Манікюр в стилі мінімалізм – реальний винахід для тих жінок, які хочуть щоб дизайн нігтів вписувався абсолютно у будь-який образ. Мінімалізм у манікюрі – це лагідні відтінки, декор у вигляді геометрії, абстракції, цяток.

Такий манікюр найчастіше роблять у стриманих світлих відтінках: пастельних тонах. Але майстри нейл-арту не виключають і чорні кольори, які застосовуються як акцентні орнаменти.

Щодо орнаментів, то абсолютним лідером в мінімалістичному манікюрі є флористика. У тренді лагідні витончені гілочки, лиски з прожилками, кульбаби, бутони та інші маленькі візерунки. Шаленою популярністю користуються нейл-арти із геометрією. Цікаво виглядають дизайни зі смугами, квадратами, колами різного об’єму, візерунками мехенді тощо. У мінімалістичному манікюрі дуже добре продемонструють себе маленькі візерунки із залізних пластинок.

Мінімалізм з флористикою – найтрендовіший та найелегантніший дизайн нігтів. Матовий манікюр з ніжними гілочками, листям, папороттю, кульбабами виглядає чудово і елегантно. За рахунок застосування чорних кольорів для промальовування візерунка, він робиться значно красивішим і виразнішим. Флористика чудово поєднується з матовим покриттям в гірчичному, червоному, пастельних тонах. Ще обов’язковою частиною манікюру з квітами вважається техніка “негативний простір”.

Такий дизайн бездоганно виглядає на коротких нігтях. На невеликій довжині можна створити флористику, геометрію, цятки, слайдери та інші візерунки. На коротеньких нігтях чудово виглядає френч із незвичайною формою “усмішки”. У тренді манікюр з однотонним покриттям нігтів та декором з візерунками у вигляді смужок, стемпінгу, написів тощо, які виконані на одному-двох пальцях. Що стосується колірної палітри, то популярністю використовують пастельні тони, яскраві матові відтінки: м’ятний, фіолетовий, червоний.

Смуги – найпростіший і найвідоміший орнамент для манікюру. Їх можна виконати манікюрними кистями або використовувати блискучі срібні або золоті стрічки. Смуги з фольгованими стрічками часто доповнюють геометричний дизайн. Чудово виглядає манікюр з рожевим та блакитним кольором, розділеними блискучими смугами.

Штрихи, намальовані манікюрним пензлем, виглядають на нігтях доволі цікаво. Подібний манікюр дуже добре впишеться в буденний і, навіть, діловий образ. В якості фону варто використовувати світлі відтінки. Манікюр зі штрихами виглядає досить виразно, тим більше якщо орнамент знаходиться в прикореневій зоні. Доповніть манікюр слюдою або металевими стразами. Кольорові мазки дуже добре гармонують із фольгою.

Читайте також: Трендові ідеї квадратного манікюру для коротких нігтів 2022


Не пропустіть