Міка Ньютон відверто розповіла, як рак вплинув на її життя

Відома співачка Міка Ньютон вирішила відверто розповісти, як онкохвороба вплинула на її життя. За словами жінки, про свій страшний діагноз вона дізналася не відразу. Спочатку артистка думала, що набрала вагу, адже жінку часто турбувало здуття живота. Проте, після того, як Міка здала всі необхідні аналізи, вона була шокована від діагнозу. На особистій сторінці в Instagram жінка опублікувала світлину, під якою все детально написала.

За словами співачки, про онкохворобу Міка Ньютон дізналась два роки тому. Співачка зізналась, що дуже сильно злякалась, адже спочатку лікарі сказали їй, що жінка більше не зможе завагітніти. В той момент в артистки опустились руки. Вона не уявляла свого життя без дитини, але вірила в найкраще.

Міка Ньютон відверто розповіла, що рак зруйнував її впевненість в собі. Після операції вона пережила великий стрес. Жінка зізналася, що відчувала у своєму житті велику поразку. Співачка не розуміла, чому саме їй дісталась така невтішна доля. Проте, через деякий час Міка Ньютон знайшла в собі сили, щоб повернутися до звичайного життя. Зараз артистка почувається набагато краще.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Mika Newton (@mikanewton)

Читайте також: Леся Нікітюк відверто зізналась, що задумується над всиновленням дитини


Не пропустіть