Міка Ньютон відверто розповіла про те, як боролася проти онкології

Українська виконавиця Оксана Грицай, більш відома під псевдонімом Міка Ньютон, відверто розповіла про страшне захворювання.

Під час свого інтерв’ю для “Світського життя”, красуня, яка декілька років тому вийшла заміж й переїхала до Америки, вперше розповіла про те, як торік їй діагностували онкологію яєчника. За словами Оксани, останній рік був доволі стресовим й важким.

Як з’ясувалося, про рак вона дізналася на наступний рік після весілля, коли їй лише виповнилося 33 роки. Найцікавіше те, що рак яєчника найчастіше діагностують літнім жінкам, у зв’язку з чим Грицай закликала представниць прекрасної статі ретельніше слідкувати за станом свого здоров’я й регулярно проходити медичний огляд.

Зокрема, виконавиця також розповіла про перші симптоми захворювання. Тривалий час дівчина скаржилась на те, що її живіт постійно здувався. Оксана вирішила сісти на дієту й зайнятися спортом, втім, клопітка робота не давала можливісті сходити до лікаря.

В кінці співачка додала, що наразі вона пережила три операції по видаленню пухлини, втім, її попередили, що відтепер необхідно чекати близько 5 років та спостерігати за тим, аби не відбувся рецидив.

Читайте також: Алла Мазур вразила кадрами з фотосесії без перуки


Не пропустіть