Алла Мазур вразила кадрами з фотосесії без перуки

Відома українська телеведуча Алла Мазур святкує 55-ий день народження.

Алла Мазур

З нагоди свята, знаменитість взяла участь в фотосесії для обкладинки видання “Marie Claire”. Зокрема, під час інтерв’ю для глянцю жінка відверто розповіла про те, як змінилося її життя після діагностування онкозахворювання. За словами Алли, після того, як вона почула діагноз, то усе поділилося на “до” й “після”, у зв’язку з чим, саме цей день народження є для неї унікальним й не схожим на попередні. Як зазначила телеведуча, найбільшим досягненням за останній рік для неї є те, що вона залишилась жива.

Алла Мазур

Мазур зазначила, що боротися з онкологією її надихнула одна з глядачок, яка написала кумиру про те, що її сумлінна робота доводить усім, що перемогти завжди можна. Зірка зауважила, що ніколи не варто боятися через візуальні зміни, оскільки найголовніше вчасно діагностувати хворобу й побороти її, а волосся через деякий час обов’язково відросте.

Редакція видання, зі свого боку, повідомила про те, що неймовірно пишається телеведучою, а також вразила українців яскравими  кадрами з квітучою Аллою Мазур.

Алла Мазур

Читайте також: Алла Мазур розкрила подробиці екстремального хобі 12-річного сина


Не пропустіть