MELOVIN зізнався, що в школі завжди був жертвою булінгу

Популярний український виконавець MELOVIN все частіше почав ділитися відвертими подробицями свого життя. Не так давно артист неабияк шокував мережу зізнанням у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

За словами співака, він зовсім цього не соромиться. Також MELOVIN вирішив поділитись з фанами ще одним відвертим зізнанням. Чоловік вперше розповів, що в школі завжди був жертвою булінгу.

Зірка українського шоу-бізнесу зізнався, що цькування в школі почалось в нього ще з третього класу. Тоді артист вперше зіштовхнувся з булінгом. Річ в тому, що MELOVIN приміряв на новорічному святі образ Вєрки Сердючки.

Однак, однокласникам дуже не сподобався вибір майбутнього артиста. Пізніше виконавця почали сильно ображати. За словами зірки, його не впускали в чоловічий туалет, плювали в їжу та викидали особисті речі у вікно.

MELOVIN відверто зізнався, що в той момент почував себе розбитим та нікому непотрібним. Артист не міг зрозуміти, чому однокласники його так не люблять. Єдине місце, в якому чоловік почував себе добре, був кабінет музики.

MELOVIN часто проводив там час й грав на фортепіано. Також співак зізнався, що через величезну любов до музики постійно прогулював уроки та насолоджувався грою на музичному інструменті.

Ще зі школи MELOVIN мріяв стати співаком. Однак, ніхто його не підтримував та не поважав. Одного разу однокласники вдарили артиста по голові. Виконавець отримав сильну травму й опинився в лікарні.

Однак, навіть, жорстоке ставлення однолітків не стало на заваді, щоб здійснити найзаповітнішу мрію.

Читайте також: Наталія Денисенко показала рідкісну світлину зі своїм батьком


Не пропустіть