Наталія Денисенко показала рідкісну світлину зі своїм батьком

Популярна українська акторка Наталія Денисенко вирішила показати фанам рідкісне фото зі своїм батьком. Знаменитість дуже рідко публікує кадри з рідними людьми.

Проте, на цей раз акторка показала, як виглядає її батько. Рідкісним фото Наталія Денисенко поділилась в Instagram-stories.

Також зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що її батько святкує день народження. Саме з такої чудової нагоди жінка поділилась рідкісними кадрами.

Наталія Денисенко зворушливо привітала рідну людину, присвятивши їй багато приємних слів. На фото знаменитість позує поруч з батьком та щиро усміхається.

За словами акторки, батько Наталії Денисенко дуже веселий та постійно жартує. Зірка українського шоу-бізнесу засипала його теплими привітаннями й заявила, що відразу після роботи завітає до іменинника.

Наталія Денисенко з великою любов’ю розповіла, яким був її батько. Жінка повідомила, що завдяки його жартам виросла в дружній та веселій сім’ї.

Велика кількість кумирів теж долучилась до щирих привітань. За їхніми словами, Наталія Денисенко дуже схожа до свого батька. Шанувальники побажали імениннику міцного здоров’я та лише позитивних моментів в житті.

Читайте також: Ексдружина Потапа Ірина Горова вперше показала рідного брата


Не пропустіть