MELOVIN зізнався, що отримував погрози після того, як розповів про свою нетрадиційну орієнтацію

Популярний український співак MELOVIN, який не так давно зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації, повідомив кумирам не дуже приємну новину.

Артист розповів, що після камінг-ауту йому неодноразово погрожували. Також, за словами зірки українського шоу-бізнесу, багато виконавців відмовились працювати зі співаком.

А ще у ЗМІ повідомили, що таким чином артист вирішив хайпанути. Проте, MELOVIN дуже обурився після таких чуток. Виконавець заявив, що в нього дійсно нетрадиційна сексуальна орієнтація.

Також, за словами зірки, після такого зізнання його охоронці відмовились працювати з чоловіком. Всіма подробицями артист поділився у програмі “Зірковий шлях”.

На думку виконавця, ні в якому разі не потрібно соромитись своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації. MELOVIN впевнений, що саме така відмінність робить людину по-справжньому особливою.

Також співак повідомив, що серед його знайомих є багато людей, які бояться розповісти про свою орієнтацію батькам чи друзям. Однак, за словами зірки, він не бачить в цьому нічого поганого.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MÉLOVIN 🩸 (@melovin_official)

Читайте також: Анна Трінчер відверто розповіла про аб’юзивні стосунки зі своїм обранцем


Не пропустіть