Анна Трінчер відверто розповіла про аб’юзивні стосунки зі своїм обранцем

Українська співачка та справжня зірка серіалу “Школа” Анна Трінчер приголомшила мережу своїм зізнанням. Дівчина вперше розповіла про стосунки з обранцем, якого жодного разу не показувала.

Подробицями акторка поділилась в соцмережі Instagram. За словами Анни Трінчер, в аб’юзивних стосунках дівчина пробула недовго. Однак, вони неабияк вплинули на здоров’я співачки.

Зірка серіалу “Школа” розсекретила, що після розриву стосунків з Богданом Осадчуком в неї з’явився новий бойфренд. Анна Трінчер, навіть з’їхалась з ним й три місяці проживала на квартирі.

Проте, через деякий час дівчина вирішила раз і назавжди завершити такі стосунки. Анна Трінчер заявила, що екскоханий постійно її ображав та вказував на недоліки. Через таке ставлення артистка стала ще більше закомплексована в собі.

Останньою краплею у стосунках був інцидент, про який Трінчер так і не наважилась розповісти. Проте, за словами дівчини, саме в день її народження обранець показав своє справжнє ставлення.

Також Анна Трінчер зізналась, що перебуваючи в аб’юзивних стосунках, вона постійно страждала від сонних паралічів. Саме після дня народження зірка зібрала свої речі й назавжди розірвала стосунки з бойфрендом.

Читайте також: Ніна Матвієнко розповіла про сина, який вирішив піти в монастир


Не пропустіть