Чоловік Наталії Денисенко потрапив у скандал, влаштувавши вночі бійку на вулиці

Відомий український актор та коханий чоловік Наталії Денисенко потрапив у гучний скандал. Не так давно в мережі з’явилось відео, в якому Андрій Федінчик влаштовує бійку посеред вулиці.

Справа в тому, що посеред ночі актор вирішив вийти на прогулянку. Він взяв електросамоката й відправився на вулицю. Однак, чоловік зовсім не дотримувався правил дорожнього руху.

Андрій Федінчик їхав зигзагами. Обурені водії дуже негативно відреагували на таку поведінку. Вони почали сигналити чоловіку, висловлюючи своє незадоволення.

Чоловік Наталії Денисенко агресивно відреагував на зауваження водіїв. Він підбіг до випадкового авто й почав витягати водія через вікно.

Обурений водій почав чинити опір й бризнув в обличчя актора газовим балончиком. Андрій Федінчик спровокував бійку й вдарив чоловіка. Однак, актор швидко вгамувався.

На такий неприємний інцидент відреагувала дружина Андрія Федінчика. Вона пояснила все тим, що в її чоловіка дуже складний період в житті. Також Наталія Денисенко попросила вибачення за поведінку актора, заявивши, що їй дуже соромно.

Читайте також: Аліна Гросу розповіла про особисте життя та назвала суму, яку витрачає на місяць


Не пропустіть