Мелірування на коротке волосся 2021: модні кольори, ідеї і техніки

Один з найпростіших способів освіжити зачіску без радикальних наслідків – мелірування. Тим більше, така радість доступна не лише власницям пишної шевелюри до пояса. У цій статті ми хочемо поділитися модними ідеями мелірування на коротке волосся!

Діагональне мелірування

Це найпопулярніший прийом серед власниць асиметричних коротких стрижок і косого чубчика. Перед фарбуванням волосся розділяють по діагональних проділах. Так що і потім ви зможете змінити образ, просто вкладаючи пасма по-іншому.

Зональне мелірування

Фарбуються пасма не по всій голові, а тільки окремі зони. Наприклад, чубчик або потилиця. Вибирайте цей метод, якщо у вас креативна стрижка з різною довжиною волосся.

Контрастне мелірування

Якщо більшість технік передбачає плавні переходи, то контрастне мелірування – їх протилежність. За своєю суттю це саме те, з чого взагалі починалася історія мелірування.

Мелірування на коротке волосся з чубчиком

Цікавий і незвичайний прийом – фарбування тільки чубчика або декількох пасом на ньому. Мінімум шкоди, витрат і часу – і максимум задоволення. Ще й можна часто змінювати колір без наслідків.

Мелірування на стрижку піксі

Якщо ви переживаєте, що для піксі вашому волоссю не вистачає об’єму, мелірування допоможе його візуально створити. А завдяки тому, що така коротка стрижка все одно швидко відростає, можна не боятися найбільш екстравагантних експериментів.

Сіль і перець

Це популярна техніка для темного волосся з холодним підтоном. Освітлені пасма сріблястими нитками проходять на контрастному тлі. А при акуратному виконанні це ще й найпростіший спосіб приховати сивину, не зафарбовуючи її кожні кілька тижнів.

Мелірування пір’ям

Пофарбовані пасма різної форми і товщини дійсно створюють ефект пташиного оперення. Причому в залежності від відтінків, результат може бути і натуральним, і дуже яскравим.

Андеркат з меліруванням

Чому б не поєднати популярне креативне фарбування з такою ж популярною стрижкою в 2021 році? Сміливо вибирайте контрастні або яскраві кольори – і стильний образ на всі випадки життя вже готовий.

Вуаль

Дуже тонка і витончена техніка, коли майстер забарвлює найтонші пасма, максимум в 3 мм. Це дуже складний у виконанні прийом, але результат виглядає чудово. Він освіжає і стрижку, і обличчя, і образ в цілому. А за рахунок того, що фарбують тільки пасма верхнього шару, таке мелірування ще й не шкодить локонам.

Класичне мелірування на коротке волосся

З одного боку, в 2021 році класичне рівномірне мелірування втрачається на тлі всіх оригінальних авторських технік. А з іншого боку, класика на те і класика, щоб завжди бути актуальною, незалежно від мінливих миттєвих трендів.

Нижній шар

Якщо ви боїтесь екстремальних експериментів або вам важливо зберегти природний зовнішній вигляд заради дрес-коду або з якихось своїх міркувань – цей метод для вас. В 2021 таку техніку ще називають Пікабіа. Фарбуються тільки пасма нижнього шару волосся, так що їх можна побачити виключно в русі.

Мелірування на боб

Найчастіше і поширене поєднання і в 2021 році. Вся справа в тому, що плавні і округлі лінії бобу чудово поєднуються з такою ж технікою фарбування. В результаті – ще більше легкості та об’єму.

Два тони

Весь секрет цього методу вже розкритий в його назві. Пасма фарбують не в один, а в два суміжних тони. За рахунок цього ефект виходить більш природним, а коротка стрижка миттєво стає цікавішою.

Кольорове мелірування 2021

Зараз з’явилося так багато пігментів і барвників, що в вашому розпорядженні буквально будь-які кольори світу. В 2021 році популярна пастель, відтінки рожевого, фіолетовий і бірюза. Але не обмежуйте свою фантазію!

Мажімеш

Підійде блондинкам і власницям світло-русявого волосся. Суть в тому, що освітлюючий барвник плавно розтушовують по пасмам, за рахунок чого виходять легкі відблиски і ефект світіння.

Насправді у мелірування на коротке волосся має безліч переваг. Не потрібно фарбуватися повністю, ніяких некрасивих коренів уже через тиждень, зате можна отримати довгоочікуваний об’єм без зайвих зусиль.

Читайте також: Модні стрижки осені 2021: 7 найстильніших ідей


Не пропустіть