Меган Маркл і принц Гаррі переїжджають в США

Дівчина може виїхати з Каліфорнії, але Каліфорнія ніколи не покине серце дівчини. Схоже, туга за домом дає про себе знати навіть в тому випадку, якщо ви стали принцесою.

У західній пресі щосили обговорюють новий сміливий план герцога і герцогині Сассекських – переїзд в США у якості постійного місця проживання. І якщо раніше, ці шалені ідеї лише «літали в повітрі», то за підсумками цього літа, яке видалося для Меган вкрай непростим – схоже, скоро втіляться в реальність.

Проте історично план був зовсім іншим. Адже, глава королівської сім’ї і головний розпорядник майна – принц Чарльз – виділив подружжю маєток в Херефордширі, недалеко від кордонів Уельсу. Однак «британська глушина» не влаштувала принцесу-суперзірку.

Ситуацію ускладнили і численні скандали цього літа, пов’язані з нібито марнотратством і занадто гламурним способом життя Меган, що не належно її королівському статусу. Як зізнаються друзі, дружина принца Гаррі «втомилася від постійного тиску і критики британської преси», та й до того ж, елементарно, скучила за рідним домом, де стала бувати набагато менше.

Так що зараз Гаррі і Меган знаходяться в «активному пошуку» – вибирають відповідне житло в каліфорнійському місті Малібу, по-сусідству з Леонардо Ді Капріо і Кім Кардашьян. Невже «перлини в короні британської імперії» дійсно емігрують за океан разом з маленьким сином?

Джерело elle.ru
Не пропустіть