Медики назвали перші ознаки збою в роботі щитовидної залози

Фахівці назвали основні симптоми збою в роботі щитовидної залози.

Однією з ознак проблем з щитовидкою може стати зміна в рості волосся. Наприклад, різке облисіння або поява зайвого волосся на тілі. Також варто насторожитися при постійному першінні в горлі і відчутті клубка.

Поганою ознакою може бути коливання ваги, особливо різке схуднення, якщо раціон не змінювався, а фізичні навантаження не збільшувалися. Поява постійної втоми, сонливості або дратівливості також свідчить про можливий збій в роботі цього важливого органу. Особливо характерними, для порушень в роботі щитовидної залози, є спалах раптової агресії у раніше врівноваженої людини.

Молодих дівчат, з недостатньою функцією щитовидної залози, часто турбують сильні безпричинні страхи, депресії, тривожність.

Для збою щитовидної залози властивий стан внутрішньої розбалансованості – людині стає важко сконцентруватися, думки «скачуть».

Патології щитоподібної залози, займають друге місце за поширеністю серед усіх захворювань залоз внутрішньої секреції (після підшлункової залози). Неполадки у роботі цього органу діагностують у кожного десятого жителя планети. Ендемічний зоб, гіпотиреоз та інші хвороби щитовидки з кожним роком виявляються все частіше.

Джерело 7mednews

Не пропустіть