Медики назвали найпоширеніший вид раку серед молоді

Медики з Німецького центру дослідження раку, розповіли про найпоширеніший на сьогоднішній день вид онкології серед молоді.

За словами онкологів, останнім часом у всьому світі молоді люди стали хворіти саме на рак товстої кишки. Закономірність чітко простежується серед жителів дев’яти країн з високим рівнем доходу.

Звіт фахівців містить дані з 43 країн. Мова йде про людей у віці від 20 до 49 років.

На першому місці, за рівнем захворюваності на рак товстої кишки серед молоді опинилася Південна Корея. Там, цей діагноз щорічно ставиться 12,9 з кожних 100 000 жителів у віці до 50 років, у Німеччині – 7,7, в Індії – 3,5.

Можна припустити, що ризик розвитку раку товстої кишки у молодді менший, ніж у людей похилого віку. Однак кількість тих, хто страждає від цієї недуги досить велика, що дуже тривожить онкологів.

За результатами дослідження, за 10 років кількість випадків колоректального раку у людей до 50 років збільшилася ще у 19 країнах. Серед них – Австрія, Великобританія, Канада, США і Швеція.

Причиною того, що хвороба «помолодшала», можуть бути антибіотики або зловживання фастфудом.

Рак ободової (товстої) кишки – це пухлинне ураження одного з відділів ободової (товстої) кишки, часто протікає безсимптомно. За останні роки, відзначається значне зростання захворюваності в усіх економічно розвинених країнах світу.

Джерело 7mednews
Не пропустіть