Марк Волберг погладшав на 13 кілограмів

Карантин не пройшов безслідно для голлівудських зірок. Серед розповнілих акторів опинився Марк Волберг. М’язи на руках і кубики пресу безслідно зникли під шаром жиру. Актор набрав близько 13 кілограмів за три тижні. «Так, це для ролі», – зізнався він в Instagram.

Марк Волберг готується до зйомок у фільмі «Татусь Стю». Актор радий набрати вагу, так як довгий час сидів на дієтах. Його шеф-кухар Лоуренс Дюран балує його висококалорійними стравами. Та й сам Волберг не відмовляється від походу в булочну.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Mark Wahlberg (@markwahlberg)

Актор приєднався до Вілла Сміта, який теж набрав вагу. Нещодавно він показав «дачний образ» з великим животом. Він зізнався, що знаходиться в найгіршій формі за все своє життя. Після самоізоляції Вілл Сміт вирішив схуднути, так як ролі повного персонажа йому не дісталося.

У Instagram він знову показав себе у всій красі – на цей раз в одних трусах. «Це тіло, яке пронесло мене через всю пандемію і незліченну кількість днів, проведених в коморі. Я люблю це тіло, але хочу відчувати себе краще. Більше ніяких кексів після півночі … ось і все! Я досягну кращої форми в своєму житті! » – написав Вілл Сміт. Актор додав, що звернувся до кращих фітнес-тренерів, які будуть його «вбивати» заради ідеальної фігури.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Will Smith (@willsmith)

Читайте також: Вілл Сміт шокував шанувальників своєю фізичною формою


Не пропустіть