Марічка Падалко відверто розповіла про стосунки зі своїм чоловіком

Українська телеведуча Марічка Падалко є мамою трьох чудових дітей. Разом з коханим чоловіком вона виховує сина та двох донечок.

Не так давно жінка відверто поділилась подробицями подружнього життя й розповіла, які в неї стосунки з чоловіком. З Єгором Соболєвим телеведуча перебуває у шлюбі вже 15 років.

За словами Марічки Падалко, з чоловіком їй неймовірно пощастило. Жінка заявила, що коханий постійно турбується про свою сім’ю та кожного дня робить її щасливою.

Також Марічка Падалко розповіла, що нещодавно одна з донечок відсвяткувала день народження. Однак, на жаль, Марічка Падалко не змогла бути присутньою на святкуванні. На той момент жінка перебувала у Вашингтоні.

Проте, попри велику відстань любляча мама не забула привітати молодшу донечку з днем народження. А ще Марічка Падалко повідомила, що зовсім не хвилювалась на деякий час залишати дітей.

За словами зірки “ТСН”, її коханий не лише чудовий чоловік, а й турботливий батько. Марічка Падалко кожного дня дякує йому за щасливе подружнє життя та неймовірних дітей.

Читайте також: Михайло Поплавський розповів про нову кохану, шокувавши мережу інтимними подробицями свого життя


Не пропустіть