Михайло Поплавський розповів про нову кохану, шокувавши мережу інтимними подробицями свого життя

Відомий український співак Михайло Поплавський не перестає ошелешувати мережу своїми відвертими історіями. Не так давно чоловік заявив, що має кохану, з якою живе у цивільному шлюбі вже два роки.

Подробицями він поділився в новому інтерв’ю. За словами артиста, в нього дуже яскраве життя. Михайло Поплавський ретельно стежить за здоров’ям. Він активно займається спортом та намагається правильно харчуватись.

А ще, за словами співака, неабияку роль в його житті відіграє інтим. Чоловік зізнався, що у 71-річному віці почуває себе чудово. Енергію на цілий день йому дає ранковий інтим з коханою.

Також велика кількість шанувальників поцікавилась в артиста, як звати його нову обраницю. Проте, особисте життя Михайло Поплавський тримає в секреті. Він не назвав ім’я своєї коханої, однак, зізнався, що поруч з нею почувається неймовірно.

Михайло Поплавський зовсім не соромиться говорити на пікантні теми. Він повідомив, що вік не заважає артисту насолоджуватись кожним днем та вести активне статеве життя.

Фоловери зізнались, що неабияк здивувались, коли почули історію Поплавського. За їхніми словами, у 71-річному віці дуже дивно жити з цивільною дружиною, яка набагато молодша.

Читайте також: Олю Полякову розкритикували за дивний танець у латексному комбінезоні


Не пропустіть