Марічка Падалко пригадала, як навчалась в США

Ведуча програми “ТСН” Марічка Падалко вирішила пригадати студентські роки, тому розповіла про своє навчання в США. Подробицями жінка поділилась в соцмережі Instagram.

На сторінці вона опублікувала новий допис, в якому поділилась спогадами. Жінка повідомила, що наразі перебуває за кордоном. Вона прилетіла в США по справах.

Також Марічка Падалко пригадала, що 26 років тому була студенткою по обміну. Телеведуча навчалась у флоридському коледжі за американською урядовою програмою.

Однак, посеред навчального року жінка ледь не втекла додому. Коли Марічка Падалко зрозуміла, що з одного предмету в неї не буде відмінної оцінки, то хотіла завершити навчання.

Зараз телеведуча з посмішкою на обличчі згадує цю кумедну історію. Марічка Падалко все-таки продовжила навчання в США. В якийсь момент вона зрозуміла, що оцінки не відіграють важливої ролі в житті людини.

На світлинах, які зірка “ТСН” опублікувала в Instagram, вона зображена в сукні білосніжного кольору. Марічка Падалко демонструє щасливу усмішку, позуючи у Вашингтоні.

Шанувальники засипали телеведучу приємними словами, оцінивши її стильний образ. А ще вони побажали Марічці Падалко успіхів в роботі та особистому житті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Читайте також: Відомий український актор Дмитро Сова оголосив про одруження


Не пропустіть