Манікюр в трендових відтінках 2020-2021

Кожна жінка підбирає собі манікюр, в залежності від своїх смаків та уподобань. Для всіх все індивідуально. Сьогодні ми підготували для вас цікаву підбірку з різноманітними варіантами і ідеями виконання.

В сірі дощові дні хочеться трішки яскравості і тепла. В такому випадку можна розглянути варіанти виконання з насиченими відтінками, які допоможуть виділитися і освіжити образ. У вигляді декору можна використовувати градієнт. Він дозволяє виконати на нігтях відразу кілька відтінків з прекрасним переходом від одного кольору до іншого.

Дуже популярним буде синій відтінок. Тут можна вибрати приглушені або ж навпаки яскравіші відтінки. У вигляді декору добре підходять срібні блискітки. Навіть проста смужка з блискіток вже додає “родзинки” в манікюр. Також дуже насичено виглядає смарагдовий відтінок. Його можна виконати в стилі “котяче око”.

Не варто забувати про класичний червоний відтінок. Його можна виконати навіть без елементів декору. Він чудово виглядає з будь-яким образом, а також підійде для будь-якого заходу. Можна додати геометрію або перлову втирку. Також можна виконати манікюр з елементами “битого скла”. Жіночності додадуть вензелі і мережива. Достатньо прикрасити ними всього один нігтик.

Шоколадний відтінок насиченого кольору також прекрасно буде гармоніювати з будь-яким одягом. Можна додати художній розпис або стемпінг з цікавим зображенням.

Читайте також: Стильний манікюр, який буде в тренді в 2021

Не пропустіть