Манікюр в насичених відтінках: основні тренди 2020-2021

Не завжди виходить швидко і без зволікань визначитися з варіантом обраного манікюру. Іноді хочеться все і відразу. Саме для цього ми підготували для вас цю цікаву і унікальну підбірку. Можливо, хтось знайде свій ідеальний варіант виконання.

Ближче до зими хочеться більш насичених і яскравих відтінків. Неповторно і витончено виглядає синій колір. Тут можна підібрати яскравий відтінок або більш приглушений. Синій колір сам по собі вже виглядає самодостатньо. Добре гармонує зі срібними кульками. Варто додати пару цікавих елементів декору.

Смарагдовий відтінок також прекрасно поєднується з будь-яким образом. Насичений колір доповнює і надає самодостатності. З таким відтінком можна легко виконати техніку “котяче око”. Вона добре впишеться в будь-який наряд.

Червоний, ліловий, бордовий, фіолетовий, всі ці відтінки за умови вмілого поєднання з елементами декору виглядають дивовижно. Насичений відтінок привертає особливу увагу. Також для стриманого ефекту, манікюр можна розбавити нюдовими кольорами. Добре підійде втирка або фольга. Можна придивитися до мінімалізму або авангарду. Кожен елемент декору особливий, варто тільки визначитися.

Для затятих любительок френчу можна порадити замість класики використовувати насичені відтінки. В такому випадку манікюр відразу стане помітним і яскравим. Добре виглядають розводи і ефекти під мармуровий камінь. Відтінок тут не має значення, все індивідуально.

Бажаємо все прекрасного настрою!

Читайте також: Модний манікюр цієї осені: 20 трендових ідей, які варто повторити


Не пропустіть