MamaRika відверто розповіла про ревнощі свого чоловіка

Відома українська співачка MamaRika неодноразово розповідала про складний період у сімейному житті. Знаменитість вже багато років перебуває у шлюбі з Сергієм Середою. Проте, наразі в їхніх стосунках настала криза. Співачка розповіла, що дуже часто свариться з чоловіком. Також нещодавно MamaRika зізналась, що сварки виникають через сильні ревнощі коханого.

“У нього є ревнощі. Ще це додає масла до вогню. Я трішечки змінила прошивку, я зараз вперше за два з половиною роки згадала, хто я є. У мене відновилася сексуальна енергія. Останні пів року я собою активно займаюся. Десь є якісь ревнощі: “А що ти? Де ти? А чого ти?”. Якогось простору особистого хочеться, а у нас зараз ще й в цьому проблеми. Я десь можу зависнути, а він: “А де ти?”, – поділилась зірка українського шоу-бізнесу.

Ревнощі чоловіка дуже дратують співачку. Вона намагається пояснити коханому, що це не зовсім нормально. Однак, Сергій Середа постійно влаштовує їй сцени ревнощів. Співачка щиро сподівається, що подружжя все-таки знайде вихід в цій ситуації. Також MamaRika зізналась, що хоче, аби чоловік повністю її розумів та не ревнував. Зірка робить все можливе, щоб уникнути сварок. Однак, це вдається не завжди.

Читайте також: Михайло Поплавський вперше за довгий час показав свого дорослого сина

Не пропустіть