Акторка Зоряна Марченко закрутила новий роман після розлучення

Популярна українська акторка Зоряна Марченко поділилась подробицями особистого життя. Нещодавно вона розлучилась з чоловіком. Однак, наразі зірка не самотня. Зоряна Марченко закрутила новий роман після розлучення. Про свого обранця акторка розповіла в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Жінка заявила, що вже давно знайома зі своїм коханим. Однак, стосунки пара розпочала лише рік тому. Також Зоряна Марченко зізналась, що чоловік ніяк не пов’язаний з акторською діяльністю.

“Він не актор. Я з акторами зав’язала. Він має стосунок до кіно. Він працює на знімальному майданчику. Ми колись із ним давно познайомилися саме на знімальному майданчику. Тоді якось нічого не відбулося, був не час. Минулого року ми з ним знову зустрілися, і якось так”, – відверто розповіла жінка.

Відомо, що Зоряна Марченко була заміжня двічі. Першим її чоловіком став актор Олексій Тритенко. Вдруге жінка вийшла заміж за росіянина Олександра Ведменського. Від чоловіка Зоряна Марченко має донечку. Наразі зірка українського шоу-бізнесу будує нові стосунки та займається вихованням дитини. Акторка заявила, що поруч з новим коханим почуває себе дуже щасливою.

Читайте також: Катерина Бужинська показала рідкісне фото з 17-річною донькою

Не пропустіть