MamaRika показала, як годує грудьми маленького сина

На початку серпня знаменита українська виконавиця MamaRika вперше стала мамою. Однак, довго в декреті жінка не засиджувалась. Не так давно вона дала перший концерт після пологів й потроху повертається до звичайного життя. На сторінці в Instagram артистка поділилась милим кадром, на якому годує маленького сина.

Перед камерою зірка позує в авто. У дописі вона вирішила розповісти про своє грудне вигодовування. За словами MamaRika, дуже часто жінка годує сина не вдома. Найзручніше їй це робити в авто. А ще артистка розповіла, що грудне вигодовування це абсолютно природній процес.

Знаменитість запевняє, що ні в якому разі не потрібно цього соромитись, годуючи дитину на вулиці чи в публічних місцях. MamaRika вже другий місяць насолоджується своїм материнством. Вона з великою любов’ю розповідає про сина та ділиться корисними лайфхаками його виховання.

Фани відразу засипали зірку великою кількістю приємних слів. А ще вони погодились зі словами MamaRika щодо грудного вигодовування.

На думку фоловерів, жінка ні в якому разі не повинна думати про реакцію перехожих, коли годує малюка. Також вони побажали артистці завжди залишатись такою позитивною та веселою.

Читайте також: Разом з коханою дружиною та маленьким сином Юрій Горбунов відправився в Туреччину


Не пропустіть