Макаронна дієта Софі Лорен, або як схуднути за 3 дні

Ось уже понад півстоліття Софі Лорен є одним з головних визнаних еталонів жіночої краси. Вона завжди була елегантною, жіночною і витонченою жінкою, але не тільки це дозволило їй стати іконою краси. Зірка безлічі фільмів на зорі своєї кар’єри мала відмінну фігуру та зводила чоловіків з розуму.

Без чого ніколи не зможе обійтися Софі Лорен? Без макаронів! Тому дієту актриси можна назвати в деякому роді «макаронною».

Принципи триденної дієти Софі Лорен

  • Відмовитися від будь-яких жирних соусів на користь нежирного йогурту c додаванням італійських трав.
  • Відмовитися від алкоголю в будь-якому вигляді, куріння також є небажаним.
  • Харчуватися по режиму: в один і той же час, 3 рази в день, повністю виключаючи перекушування.
  • Основу раціону складають макарони або паста обов’язково з твердих сортів пшениці.
  • Готуються вони до стану аль-денте, тобто залишаються злегка недовареними.
  • Дозволені до вживання свіжовичавлені соки, овочі і фрукти, відварна індичка, відварені яйця.
  • Особливу увагу італійка приділяє ананасу, радить вживати його через день.

Головна умова дієти Софі Лорен – вживання їжі невеликими порціями. Лорен радить на час дієти знизити порції їжі, що вживається до 150 г готової страви на 1 прийом. За рахунок цієї умови і відбувається скидання ваги.

Ефективність дієти

Про ефективність дієти красномовно свідчить те, як виглядає сама Софі Лорен. Незважаючи на те, що відомій красуні вже поза 80, вона як і раніше зберігає струнку фігуру.

Як зізнається актриса, як справжня італійка, вона з дитинства любить макарони і їсть їх кожен день до сьогодні, а не набрати зайву з настільки калорійними гастрономічними уподобаннями їй дозволяє вищеописана дієта, яку вона придумала сама і періодично застосовує, коли відчуває в цьому необхідність .

За 3 дня, на які розрахована обмежувальна дієта, можна втратити до 3 кг в залежності від початкової ваги і рівня фізичного навантаження. Софі завжди починає свій ранок з зарядки і любить контрастний душ. Крім того, у неї є ще рецепт хорошого засобу для поліпшення травлення: до 200-300 г натурального кислого йогурту додати 1 столову ложку дріжджів.

Дієта Софі Лорен: користь і шкода

Незважаючи на те, що знаменита красуня відчуває себе на цій дієті чудово, збалансованою її назвати не можна. Макарони – високовуглеводний продукт, який значно підвищує рівень цукру в крові і має порівняно велику калорійність. Для звичайного українця такий раціон не підійде в якості постійного.

Продовжувати дієту більш, ніж на 3 дні, не радить і сама Софі Лорен. Може виникнути нестача білка, вітамінів групи В і мікроелементів, що може привести до виникнення серйозних дистрофічних змін. Разом з тим, якщо впроваджувати таку дієту строго на 3 дні і не дуже часто, великої шкоди для організму вона не принесе.

Вибираючи будь-яку дієту, необхідно враховувати не тільки чужий досвід, а й свій стан здоров’я. Якщо є проблеми, краще спочатку проконсультуватися з лікарем. Будь-яка обмежувальна дієта – це велике навантаження на організм, а якщо він і без того ослаблений, можна запросто нашкодити собі.

 

Джерело perelomu.net
Не пропустіть