Літній тренд: футболки з підплічниками

Тренд на широку лінію плечей не перший сезон штурмує подіуми. Повернулися в моду підплічники з 80-х, які пробралися не лише в уже звичні для нас пальта і жакети з чоловічого плеча, а й літні базові футболки.

У 1920-х підплічники були обов’язковим атрибутом уніформи для гри в американський футбол, і ніякого відношення до моди не мали, поки через десятиліття Ельза Скіапареллі не помістила їх на тендітні жіночі плечі. Одяг італійки полюбився тодішнім модницям, а вона сама стала засновницею модних і соціальних змін. Образ сильної жінки став невід’ємно пов’язаний з навмисно збільшеною лінією плечей, в тому числі і завдяки кінематографу. А в 80-х нове життя в цей тренд вдихнули політичні діячки. Наприклад, Маргарет Тетчер, колишній прем’єр-міністр Великобританії, поєднувала класичну спідницю-олівець з піджаком з підплічниками, щоб гармонійно виглядати в своїй “чоловічий” ролі.

Футболки з вираженою лінією плечей – логічне продовження моди на об’ємні речі. Вони можуть стати чудовою альтернативою в літньому гардеробі, якщо кроп-топи і майки на тонких бретелях вже не тішать око. Ми зібрали кращі образи Instagram-інфлюенсерів, блогерів і стилістів, які демонструють як їх носити.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Veronica (@veronicaferraro)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Xenia Adonts (@xeniaadonts)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sonia Lyson (@sonialyson)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Emili Sindlev (@emilisindlev)

 

Джерело vogue

Не пропустіть