Лілія Ребрик розповіла, як їй вигадали роман з майбутнім чоловіком на “Танцях з зірками”

Нещодавно відома телеведуча та акторка Лілія Ребрик відсвяткувала з чоловіком десяту річницю весілля. В новому інтерв’ю жінка вирішила пригадати, як їй вигадали роман з Андрієм Диким на “Танцях з зірками”. Це сталося 2011 року.

Лілія Ребрик повідомила, що спочатку в них з танцівником були суто робочі стосунки. Службовий роман продюсери вирішили вигадати, щоб підняти рейтинг шоу.

Телеведуча довгий час заперечувала романтичні стосунки зі своїм майбутнім чоловіком. Після завершення зйомок “Танців з зірками” Лілія Ребрик та Андрій Дикий продовжили спілкувались. За лаштунками проєкту танцівники залишились друзями. Вони проводили разом час та спілкувались на будь-які теми.

Лілія Ребрик зізналась, що ніколи не розглядала Андрія Дикого, як кохану людину. Жінка, навіть, уявити не могла, що між ними може бути щось більше, ніж дружба. Проте, завдяки фестивалю “Слов’янський базар” між учасниками “Танців з зірками” спалахнула справжня іскра. Саме з того моменту в них зародились романтичні почуття.

Телеведуча дуже щаслива, що доля звела її з цієї людиною. Наразі подружжя виховує двох чудових донечок та насолоджується життям. Між закоханими ніколи не зникають палкі почуття та пристрасть.

Читайте також: Віталій Козловський спантеличив кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть