Лілія Ребрик приголомшила мережу пікантним танцем з коханим чоловіком у басейні

Українська телеведуча Лілія Ребрик ніколи не соромиться демонструвати свої почуття на публіку. Вона часто зізнається чоловіку в коханні й старається більше часу проводити з рідними.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу завела мережу провокативним роликом, який опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Лілія Ребрик показала, як розважається з коханим чоловіком у басейні. Зіркове подружжя веселиться під дощем, обіймаючи одне одного.

Перед камерою відома телеведуча з’явилась в купальнику білосніжного кольору. Вона ніжиться в обіймах й поцілунках коханого чоловіка, демонструючи палкі почуття.

Також Лілія Ребрик показала, як танцює з чоловіком у басейні. Андрій Дикий тримає кохану на руках, кружляючи з нею у воді. Подружжя веселиться під дощем, отримуючи велике задоволення.

У дописі телеведуча пожартувала, що спека під дощем їй подобається набагато більше. Фани відразу засипали закоханих компліментами й оцінили красиві форми тіла Лілії Ребрик. А ще шанувальники побажали подружжю завжди бути такими щасливими.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Читайте також: Дружина Володимира Остапчука похизувалась спокусливою фігурою в рожевому бікіні


Не пропустіть