Ліки з городу. Які рослини допоможуть від високого тиску

Медики розповіли, які доступні домашні засоби можуть допомогти знизити тиск, а також позитивно вплинуть на роботу серцево-судинної системи.

Однією з них є брусниця. Листя і ягоди цієї рослини допомагають боротися не тільки з підвищеним тиском, але і володіють загальнозміцнювальними властивостями.

Ще одним ефективним засобом є малина. У цій ягоді є безліч потрібних серцю і судинам корисних речовин: вітаміни групи В, С і РР, а також калій, магній, залізо і органічні кислоти. Крім того, малина відома своїми протизапальними властивостями. Дослідження показали, що щоденне вживання малини допомагає знизити тиск на п’ять пунктів без застосування ліків.

Також користь принесуть барбарис і часник. Якщо ягоди можна заварювати, то часник рекомендується вживати тільки у свіжому вигляді.

Валеріана і собача кропива є хорошими засобами, що допомагають заспокоїтися. Вони позитивно впливають на функції нервової системи, що добре позначається на рівні артеріального тиску.

Варто пам’ятати, що ніякі народні засоби не зможуть замінити призначені лікарем медикаменти. Тому всім, хто страждає від підвищеного тиску, необхідна консультація фахівця і грамотна терапія.

Джерело 7mednews
Не пропустіть