Лікарі розповіли, як відрізнити за симптомами виразку і гастрит від раку

Медики розповіли, що при раку шлунка симптоми можуть бути дуже схожі на ті, що відчувають хворі при виразці, гастриті та інших захворюваннях, пов’язаних зі слизовою. Але все ж є деякі відмінності.

Італійські лікарі звернули увагу пацієнтів на те, що рак шлунка і кишечника іноді може маскуватися під менш небезпечні захворювання – виразку або гастрит. Оскільки такі діагнози є у багатьох, зазвичай прояви симптомів, пов’язаних з ними, не викликають занепокоєння.

Як відзначили медики, найголовніша відмінність раку в тому, що симптоми, які з’явилися, не зникають після прийому звичних препаратів від хвороб органів травлення. Наприклад, при гастриті симптоми можуть з’явитися після вживання жирної, солоної або гострої їжі, а потім зникнути після прийому ліків. При раку симптоми можуть згасати, але, як правило, вони так чи інакше проявляють себе постійно. Крім того, вони посилюються з часом і турбують все частіше.

Дуже важливо звернути увагу на такі симптоми, як відчуття сильного насичення або важкості після вживання маленької порції їжі. Терміново звернутися до лікаря потрібно при виявленні крові в калі, або якщо почалася блювота з кров’ю – такі симптоми можуть говорити про безпосередню небезпеку для життя.

Також медики зазначили, що люди, які мають запальні захворювання кишечника та шлунка, знаходяться в групі ризику розвитку раку цих органів. Тому вкрай важливо, проходити обстеження за графіком і приймати призначені лікарем медичні препарати.

Джерело 7mednews
Не пропустіть