Лідія Таран похизувалась з донькою красивими фігурами на відпочинку в Греції

Відома телеведуча Лідія Таран виховує доньку Василину. З нею жінка перебуває у чудових стосунках. Разом з дівчинкою зірка часто подорожує та прекрасно проводить час. Не так давно Лідія Таран гайнула з донькою у сонячну Грецію.

За словами телеведучої, наразі вона перебуває на острові Крит. Там сім’я чудово проводить час й насолоджується морським повітрям. За час перебування у Греції Лідія Таран зробила багато красивих кадрів.

Деякими з них жінка поділилась в соцмережі Instagram. Перед камерою телеведуча позує на тлі красивого моря. Вона зображена у красивому купальнику чорного кольору. Поруч біля жінки позує її донечка. Василина теж одягнула купальник блакитного кольору й продемонструвала струнку фігуру.

В руці зіркова мама тримає ласту, обіймаючи донечку. На світлині вони мило усміхаються та мружать очі від спекотного сонця. У дописі Лідія Таран повідомила, що дуже задоволена відпусткою й старається насолоджуватись кожною хвилиною відпочинку.

Нові світлини телеведучої вподобало багато фанів. Вони відразу оцінили красиву фігуру Лідії Таран та її донечки. А ще шанувальники побажали сім’ї чудово відпочити в Греції та щасливими повернутись додому.

Читайте також: Ольга Фреймут прокоментувала непристойні жести своєї доньки Злати


Не пропустіть