Леді Гагу застукали за поцілунками з її звукорежисером

Схоже, дарма інтернет-користувачі атакували Instagram Леді Гаги, називаючи її розлучницею і звинувачуючи в тому, що вона забрала у 33-річної Ірини Шейк 44-річного Бредлі Купера. Сьогодні стало ясно, що між актором і співачкою немає ніяких романтичних відносин, тому що романтичні відносини у 33-річної Леді Гаги з іншим чоловіком: у неділю співачку зняли за поцілунками з її звукорежисером Деном Хортоном в кафе в Лос-Анджелесі.

Очевидці розповіли, що зірка і її новий бойфренд провели в кафе близько години і були дуже захоплені одне одним.

“Вони цілувалися і багато розмовляли. Їх столик був поруч з тротуаром, так що їх явно не бентежило те, що їх всі бачать. Вона виглядала дуже щасливою”,

– розповіли очевидці.

Разом зі співачкою Хортон працює з листопада минулого року. Раніше він співпрацював і з іншими знаменитими артистами, в числі яких Джастін Тімберлейк, Бруно Марк і Каміла Кобельйо. Що до його особистого життя, то з 2013 по 2016 рік він був одружений на актрисі Отем Гуззарді.

Останніми ж відносинами Леді Гаги, нагадаємо, став її роман з її ж агентом Крістіаном Каріною, за якого вона навіть збиралася заміж. Але після двох років стосунків пара вирішила розлучитися . Після цього співачці приписували роман з її колегою по фільму “Зірка народилася” (A Star Is Born) Бредлі Купером. Сама ж зірка, тепло відгукувалася про актора, заявляла, що їх пов’язує лише дружба, а любов – це виключно екранна історія.

Джерело

Не пропустіть