Кислотний рефлюкс, дієта: 7 продуктів, які необхідно їсти і 7 продуктів, які потрібно виключити

Кислотний рефлюкс, також відомий як печія, характеризується печінням і інтенсивним болем. Біль, як правило, локалізується навколо нижньої частини грудей, і це може бути виснажливим! Це викликано шлунковою кислотою, поточної назад в харчову трубку, і якщо це відбувається регулярно, лікар діагностує ГЕРБ або гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

За допомогою дієтичної модифікації можна зменшити неприємні симптоми. Наприклад, є незліченна безліч здорових продуктів, які ви можете включити в дієту. Крім того, є кілька домашніх засобів, які ви можете спробувати.

Їжте ці 7 продуктів:

Кефір

Якщо ви хочете уникати молочних продуктів, кефір може бути прекрасною альтернативою для полегшення симптомів кислотного рефлюксу. Кефір сприяє здоровому травленню і заспокоює травний тракт. Виберіть кефір, який має живі і активні культури, які ферментують протягом 24 годин.

Ферментовані овочі

Лактобацила, що міститься в ферментованих продуктах, може ефективно запобігати печію. Спробуйте квашену капусту і кимчхи!

Мигдаль

Відомо, що мигдаль заспокоює шлунок, покращує здоров’я кишечника і полегшує розлад шлунка.

Яблучний оцет

Яблучний оцет може допомогти контролювати кількість кислоти. Змішайте столову ложку яблучного оцту з чашкою води і випийте.

Кокосова вода

Кокосова вода з високим вмістом електролітів і калію допомагає тримати тіло гідратованим. Пийте його протягом дня, щоб тримати симптоми під контролем.

Імбир

При прийомі в малих дозах, імбир може полегшити симптоми кислотного рефлюксу. Але, велика кількість цього продукту ускладнить ваш стан. Помірність є ключем!

Зелені листові овочі

Крім того, що вони рясні поживними речовинами, зелені листові овочі дуже легко засвоюються, що робить їх відмінним профілактичним засобом проти печії.

Уникайте цих 7 продуктів:

Алкоголь

Якщо ви не можете повністю усунути алкоголь, принаймні, скоротіть кількість.

Кофеїн

Кофеїн і енергетичні напої можуть погіршити запалення стравоходу.

Цукор і штучні підсолоджувачі

Цукор і штучні підсолоджувачі можуть викликати запалення

Перероблені продукти

Оброблені продукти, приготовлені з картоплею, сіллю і кукурудзою, такі як чіпси і крупи, слід усунути з раціону будь-якою ціною. Згідно шведському дослідженню, люди, які їли їжу з високим вмістом натрію, мають значно вищі показники кислотного рефлюксу.

Помідори і цибуля

У цілому ці продукти корисні, але вони викликають симптоми кислотного рефлюксу. Це особливо актуально при вживанні у великих кількостях, наприклад, в повних порціях спагетті і лазаньї.

Шоколад

Багато людей кажуть, що відмова від шоколаду може поліпшити симптоми, у міру того як більшість шоколадних продуктів містять проблемні інгредієнти, такі як цукор, кофеїн, і жири.

М’ята і перцева м’ята

У той час як багато людей впевнені, що охолоджуючий ефект м’яти може допомогти при розладі шлунка, рекомендується уникати її, коли справа доходить до кислотного рефлюксу.

Джерело


Не пропустіть