Ксенія Мішина зізналась, що була жертвою домашнього насильства

Головна героїня проєкту “Холостячка” Ксенія Мішина вирішила відверто розповісти, як стала жертвою домашнього насильства. За словами відомої акторки, вона пережила великий стрес, перебуваючи у стосунках з колишнім коханим. Про це Ксенія розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Мішина зізналася, що, коли завагітніла, то залишилася зовсім одна. Батько її дитини відразу завершив стосунки після того, як дізнався про вагітність. Ксенії довелося повернутися до рідного Севастополя. Проте, через деякий час вона зрозуміла, що потрібно будувати акторську кар’єру. Жінка переїхала до Києва та почала працювати аніматором, щоб забезпечити свою дитину. Також, за словами акторки, в неї ніхто не вірив. В той час Ксенія не відчувала жодної підтримки.

Через деякий час акторка почала зустрічатися із заможним чоловіком. Він відразу забрав її у красиву квартиру та огорнув турботою. Проте, такі стосунки тривали недовго. Згодом чоловік почав принижувати Ксенію та, навіть, піднімав на неї руку. За словами акторки, він неодноразово влаштовував скандали й принижував жінку. Ксенія Мішина зверталась у поліцію, але всі її виклики правоохоронці ігнорували.

Також вона зізналася, що, за словами колишнього, Ксенія ніколи не стане відомою акторкою та хорошою мамою. Проте, зірка знайшла в собі сили, щоб завершити такі токсичні стосунки. Зараз вона дякує долі за всі випробовування та життєвий досвід.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ксения Мишина (@misha.k.ua)

Читайте також: Ксенія Мішина зізналася, що не боїться завершити стосунки зі своїм обранцем


Не пропустіть