Кріссі Тейген звернулася до шанувальників після великого скандалу в мережі

В кінці весни 35-річна дружина Джона Ледженда піддалася жорсткій критиці в мережі, коли користувачі звернули увагу на її твіти 10-річної давності. У коротких постах Кріссі Тейген ображала інших знаменитостей, а одній з них навіть бажала смерті в особистих повідомленнях. Модель вибачилась, але її все одно позбавили рекламних контрактів. Нещодавно вона прокоментувала ситуацію в своєму Instagram і зізналася, що втомилася відсиджуватися в тіні.

«Дивно прикидатися, що нічого не сталося в цьому онлайн-світі. Виходити в світ не здається правильним, а коли я вдома наодинці зі своїми думками, моя депресивна голова пульсує. Я відчуваю себе втраченою і хочу знову знайти своє місце, мені потрібно вибратися, я відчайдушно хочу спілкуватися з вами, люди, замість того, щоб прикидатися, ніби все в порядку. Бути в клубі «скасованих» дуже важко і я багато для себе винесла», – поділилася Кріссі.

«Я люблю вас, люди, я сумую за вами. Мені просто потрібно було чесно з вами поговорити, тому що… я втомилася від ниття. Я більше не можу відмовчуватися! Якщо вас або когось з ваших знайомих теж скасовували, дайте знати, якщо є якісь збори цього клубу, тому що у мене є трышки вільного часу!» – додала зірка.

У коментарях Тейген підтримали прихильники і зоряні друзі, в тому числі Алек Болдвін, Періс Гілтон і Тесс Голідей. Хтось порадив їй зайнятися благодійністю або стати волонтером, щоб спокутувати гріхи минулого, хтось зазначив, що іноді корисно відволіктися від соцмереж і сфокусуватися на реальному житті. До того ж Кріссі є про кого дбати: разом з чоловіком вона виховує 5-річну доньку Луну і 3-річного сина Майлза.

Читайте також: Анастасія Приходько показала, як годує тримісячного сина


Не пропустіть